Świętujemy 9. Urodziny RakuGaku!

15 września 2023 minie 9 lat odkąd oficjalnie zarejestrowana została szkoła RakuGaku! 

Przeszliśmy długą drogę od malutkiej szkółki z dwoma lektorami j. japońskiego, przez przeprowadzę do większego lokalu, dodanie do naszej stałej oferty języków koreańskiego i chińskiego, aż po obecny kształt naszej szkoły – całkiem (w naszej subiektywnej opinii) okazały. 🙂

Nie daliśmy się pandemii, nauczyliśmy się uczyć zdalnie i hybrydowo, nie zmogła nas inflacja, a wojna w Ukrainie nauczyła nas reagować na czasami niestandardowe potrzeby rynku – uczymy nadal Ukraińców języka polskiego!

Cały czas przyświeca nam ten sam cel i motto – „przyjemna nauka”, czyli „rakugaku” (楽学). Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i to doceniacie! Staramy się dla Was!

 

Z okazji naszych Urodzin mamy dla Was dwie promocje - jedną kierowaną do naszych obecnych Kursantów, a drugą do osób, które dopiero rozważają zapisanie się na nasze zajęcia.

🎁🎁🎁 URODZINOWE PREZENTY DLA NASZYCH DOTYCHCZASOWYCH KURSANTÓW! 🎁🎁🎁

Jeśli jesteś już naszym Kursantem, mamy dla Ciebie prezent! Jeśli chociaż jedna osoba, niebędąca do tej pory naszym Kursantem, zapisze się do nas na dowolne zajęcia powołując się na polecenie od Ciebie (podając Twoje imię i nazwisko przy zapisie), otrzymasz od nas zniżkę na Twój kurs w wysokości 💸100 zł 💸 od najbliższej płatności 🙂

Warunek - Twój znajomy musi zapisać się na dowolne zajęcia, podpisać umowę kursu i go opłacić (może być to płatność miesięczna) do końca października 2023. Zniżkę można dostać tylko raz.

🎁🎁🎁 URODZINOWE PREZENTY DLA NOWYCH KURSANTÓW! 🎁🎁🎁

Jeśli dopiero zastanawiasz się nad zapisem do RakuGaku na zajęcia - zachęcamy, żeby zrobić to dokładnie 15 września 2023 (liczy się data przesłania formularza zgłoszeniowego z naszej strony). Osoby, które dokładnie w nasze urodziny zgłoszą się na wybrane kursy w naszej szkole, dostaną 💸 100 zł 💸 zniżki od pierwszej płatności za kurs!

Promocja obejmuje zgłoszenia na początkujące kursy grupowe dla dorosłych z języków japońskiego oraz chińskiego. 🇯🇵🇨🇳 Uwaga, niestety promocja nie obejmuje zapisów na koreański oraz na japoński dla dzieci, ponieważ mamy mnóstwo zgłoszeń na te kursy i miejsca schodzą na pniu 🙂

 

Oprócz promocji zapraszamy Was również do zabawy we wspomnienia! Wystarczy wejść na 9. Urodziny RakuGaku w serwisie Facebook i tam podzielić się z nami Waszymi wspomnieniami, zdjęciami czy anegdotkami z zajęć w RakuGaku. Może macie zdjęcia z naszej pierwszej lokalizacji? Albo zabawne historyjki z lekcji? Zapraszamy do wspólnego wspominania! 😍

Zobacz koniecznie pozostałe wpisy

Cześć! Mam na imię Sylwia, jestem lektorką w RakuGaku i chciałam Wam o czymś opowiedzieć. Wszystko zaczęło się, kiedy mgr Ewa Krassowska-Mackiewicz, moja wykładowczyni, po powrocie z Tokio podzieliła się z nami bardzo ciekawym spostrzeżeniem. Zaobserwowała bowiem pewną zaskakującą tendencję w języku japońskim. Zacznę jednak od początku…