Xmas Party 2023

Widzieliście już śnieg w tym roku? 😉 To znak, że nadchodzi kolejna odsłona naszej cyklicznej imprezy świątecznej, czyli Xmas Party 2023! Tegoroczną edycję planujemy na sobotę, 16 grudnia, rezerwujcie już sobie tę datę w kalendarzu!

Co mamy w planach?

🎤 ŚWIĄTECZNE KARAOKE - japońskie, chińskie i koreańskie christmas songi na całego! Nie znasz? Nie ma problemu, nauczysz się w locie.

🐲 KONKURS KARTEK NOWOROCZNYCH - my zapewniamy materiały, a wy już szykujcie kreatywność i zdolności manualne, by zadziwić świat swoją interpretacją Drewnianego Smoka.

🎴 GRY I ZABAWY - z pewnością będzie hanafuda, bo po niedawnych warsztatach nie może zabraknąć krzyczenia „KOI KOI!” - a do tego kendama, shogi, mahjong i kto wie, co jeszcze.

🎄KĄCIK ORIGAMI - będą kartki, będą wzory i będzie spokojne miejsce, żeby stworzyć świąteczne cudeńka - do zawieszenia na szkolnej choince albo zabrania do domu.

🧁 SZAMA - od tradycyjnych bożonarodzeniowych pierniczków po równie tradycyjnego kurczaka z KFC. Zachęcamy też do dorzucenia na nasz świąteczny stół ciastek, chrupek, słodyczy czy co tam świątecznego lubicie!

🎁 LOTERIA PREZENTÓW - kto przyniesie swój upominek i wrzuci go do świątecznego worka, ten wyjdzie z imprezy z wylosowanym prezentem-niespodzianką. Proste? Proste!

Impreza startuje o 16:00 i potrwa do 19:00.

Serdecznie zapraszamy na Jaworzyńską wszystkich naszych uczniów, lektorów, przyjaciół, znajomych i rodziny do wspólnego spędzenia sobotniego popołudnia przed Bożym Narodzeniem!

event fb: https://www.facebook.com/events/2343213649399532

Zobacz koniecznie pozostałe wpisy

Ilość miejsc
30

Kaidankai to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, łączące halloweenowy termin z japońską tradycją 百物語怪談会 czyli spotkań, podczas których opowiadano 99 przerażających historii o duchach, po każdej z nich gasząc jedną ze stu świec. Legenda głosi, że jeśli opowiedziano by wszystkie 100 historii i zgaszono ostatnią świecę, to historie te po kolei zaczęłyby dziać się naprawdę...