Kaidankai 2020 - Trzy Kręgi Strachu

W tym roku wirus wiele rzeczy nam uniemożliwił. Ale też dał nam wiele nowych narzędzi i możliwości, żeby Kaidankai 2020 uczynić dla Was niezapomnianym.

Zapraszam do udziału w naszych warsztatach w trybie online, na serwisie Facebook, wszystkich, którzy czują się wystarczająco odważni.

Uczestniczyć w Kaidankai można na trzech poziomach:

Pierwszy krąg jest na wydarzeniu https://www.facebook.com/events/2655878381339385 dla wszystkich, którzy klikną "wezmę udział" lub "zainteresowany", w godzinach trwania wydarzenia, będziemy publikować bazę wiedzy - ciekawe linki do stron www, filmów na YouTube, opracowań, propozycje bibliograficzne i filmowe związane tematycznie z japońskimi straszydłami, potworami i niesamowitościami. Będą miejskie legendy, piekło Tomino, książki o yurei i yokai, i wiele innych.

Drugi krąg to osobna, ukryta, zamknięta grupa dyskusyjna na Facebooku. Zaprosimy do niej tych z Was, którzy będą chcieli posłuchać historii niesamowitych i historii o duchach. Dopuszczenie do drugiego kręgu kosztuje jedną historię. Należy w prywatnej wiadomości na Facebooku do organizatora Kaidankai przesłać nagranie, krótki filmik, na którym opowiadacie wybraną historię niesamowitą. Może to być japońska klasyczna historia o duchach, ale może to być również zupełnie nie-japońska, Wasza, prawdziwa historia o niewyjaśnionych, tajemniczych zdarzeniach. Nagrania będą selekcjonowane przez organizatora, dopuszczone będą tylko te, które będą odpowiadały treścią i klimatem wydarzeniu. I tylko autorzy dopuszczonych filmów będą dopuszczeni do drugiego kręgu. Wasze historie będą udostępnione w drugim kręgu wraz z historiami opowiedzianymi i nagranymi przez organizatora Kaidankai. Historii udostępnionych w drugim kręgu pod żadnym pozorem nie wolno kopiować i udostępniać poza krąg.

Trzeci krąg otworzy się dla uczestników kręgu drugiego, którzy będą jeszcze chcieli zrobić krok dalej. Będzie on miał postać Pokoju FB. Po wejściu do niego, połączycie się na żywo z Tym, co się będzie wówczas działo w zakamarkach szkoły na Jaworzyńskiej. Sami nie wiemy jeszcze, co to dokładnie będzie i z kim konkretnie przyjdzie Wam rozmawiać. Trzeci krąg odpowiada temu, co podczas naszych dotychczasowych Kaidankai mogłoby się wydarzyć po opowiedzeniu ostatniej historii i zdmuchnięciu ostatniej świeczki...

Szczegóły i informacje organizacyjne dostępne są w opisie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2655878381339385

Zobacz koniecznie pozostałe wpisy