Bezpłatne treningi szermierki szablą japońską - Kenseikan

Kenseikan - 剣誠館 - Szkoła Szabli Japońskiej prowadzi w czerwcu początkującą grupę treningową i specjalnie dla uczniów szkoły RakuGaku zarezerwowała aż 4 miejsca w tej grupie!

Jeżeli ktoś z Was chce spróbować kenjutsu, piszcie już dziś na biuro@wszelkichmozliwosci.pl w temacie wpisując „Kenjutsu dla RakuGaku”.

Treningi odbywają się do końca czerwca w poniedziałki 19:15-20:45 w Domu Kultury Stokłosy - galeria na piętrze, Ul. Wacława Lachmana 5, 02-786 Warszawa. Na czas treningów Kenseikan zapewnia miecze treningowe bokken, trenujemy w strojach sportowych na boso. Decyduje kolejność zgłoszeń, minimalny wiek uczestnika to 16 lat.

Więcej informacji o szkole szabli japońskiej: https://www.wszelkichmozliwosci.pl/szabla/

Zgłaszam się na Kenjutsu dla RakuGaku!

Potwierdzam, że uczestnik ma co najmniej 16 lat *

Zobacz koniecznie pozostałe wpisy

Ilość miejsc
12

W nowym roku 2023 nie zwlekamy z zaproszeniem Was na pierwsze warsztaty kulturowe!

W najbliższą sobotę, 21 stycznia, zaprosimy do RakuGaku Grzegorza Adaszewskiego z Polskiego Związku Shogi. Grześka mieliście okazję poznać na stoisku RakuGaku na Hanami Festiwal Kultury Japońskiej, gdzie tłumaczył zainteresowanym zasady gry w shogi. Kto się wtedy nie załapał, będzie miał szansę teraz!

10 grudnia 2022 w godzinach 15:00-18:00 zapraszamy do naszej szkoły wszystkich naszych Kursantów, Przyjaciół, Lektorów na świąteczne spotkanie Xmas Party!